Pani Marta bardzo mi pomogła. Bardzo źle się czułam ( mam nietolerancje wielu produktów oraz chore jelita ). Dzięki temu że trafiłam do niej do gabinetu dziś czuje się fantastycznie, mam fajną i różnorodną dietę i jestem bardzo zadowolona a dolegliwości jelitowe minęły. Serdecznie polecam
Natalia S lat 30
Bartosz 10 letni WOJOWNIK- z miłości do naszego Syna -7,5 KG
Prawdziwy wojownik to NIE TEN który walczy pięściami o swoje trofeum, lecz ten który walczy SERCEM O SWOJE MARZENIA
czytaj więcej"Niektórzy ludzie nie wierzą w Superbohaterów,
ale oni nigdy nie poznali MOJEJ MAMY!"

Sebastian pojawił się z w moim gabinecie na początku września razem ze swoją świadomą mamą i wspólnie chcieli zmian na lepsze :) Waga u Sebastiana się gromadziła, ponieważ zaburzona była gospodarka węglowodanowa w organiźmie- insulinooporność. Dzielny ośmioklasista postanowił zawalczyć o zmianę i poprawę wyników badań i zaczął realizować jadłospis i zalecenia żywieniowe. Nie było łatwo ułożyć dla niego jadłospis- chciał, aby znalazły się w nim dania typu burgery i pizza. Jadłospis był mocno ograniczony ze względu właśnie na insulinooporność jednak pozycje które zażyczył sobie pacjent znalazły się w nim i Sebastian był zadowolony z ułożonych propozycji :)
Zarówno Sebastian jak i jego mama są niesamowitym przykładem do naśladowania jak wspólnie można zawalczyć o siebie. Nastolatek tymbardziej jest zadowolony ponieważ wszycy, którzy go spotykają zauważają ogromną zmianę w jego wyglądzie, wszyscy go chwalą, jest zdecydowanie szybszy i sprawniejszy niż był do tej pory i wyprzedza na zajęciach wychowania fizycznego nie jednego, chudszego kolegę ;) Ale też został spełniony kolejny cel a mianowicie poprawa wyników badań :) Unormował się cukier i doktor Diabetolog jest bardzo zadowolona z przemiany Sebastiana!
Sebastian zasłużył na wielkie brawa ponieważ jego wyniki pomiarów są oszałamiające!
MINUS 3kg!!
- 4,5cm w biodrach
-6,8cm w pasie
-8,6cm w talii
-5,4cm w udzie


