Do Pani Marty trafiłam w listopadzie pierwsze efekty były już po miesiącu i z wizyty na wizytę są coraz większe. Jedzonko z diety jest pyszne i szybkie w przygotowaniu a jeśli jest coś nie jasnego Pani Marta zawsze służy pomocą ❤ Cieszę się że trafiłam pod opiekę Pani Marty żałuję jedynie że tak późno. Z książka napewno długo się nie rozstane bo jest bardzo pomocna i wygodna ❤
Karolina
Mogę wszystko ! WOW Piękna zmiana wyjątkowej i niesamowitej kobiety ! -24 KG
Dziś czuje się jakbym miała 20 lat a to było dawno temu.....Jestem SILJNIEJSZA niż moje NAJSILNIEJSZE wymówki.
czytaj więcejKwiat który kwitnie mimo przecowności losu, to najrzadszy i najpiękniejszy z nich wszystkich.

Pani Ania trafiła do mnie kilka miesięcy temu. Mimo młodego wieku nie widziałam w niej energi życiowej, była smutna, przybita. Podczas wizyty powiedziała : " JESZCZE NIGDY W ŻYCIU TYLE NIE WAŻYŁAM CO TERAZ, CZUJE SIĘ ŹLE ! " Również problemy zdrowotne z refluksem nie ułatwiały Pani Ani codzienności. Praca na 3 zmiany ( godziny nocne), powroty do domu nad ranem, odsypianie nocnych zmian nie zawsze się udawało przy dzieciach.
Pamiętam jak podczas pierwszych wizyt powiedziałam : Pani Aniu nie obiecuję że będzie ŁATWO ale na pewno będzie WARTO :)
Systematyczne co miesięczne wizyty, dopasowany indywidualnie jadłospis do godzin nocnych zmian oraz zaleceń klinicznych przy reflusie, przesterzganie jadłospisu, niesamowite zaangażowanie zaczeło przynosić oczekiwane rezultaty.
Z wizyty na wizytę widziałam jak wraca uśmiech na twarzy Pani Ani. Co dawało nam coraz większą motywację do walki i działania.
W życiu można wiele osiągnać mimo przeciwności losu Pani Ani się to udało. Szła do przodu, pokazała wszystkim że DAŁA RADĘ.
25 tygodni - 11,8 kg - 9 kg TŁUSZCZU -17,4 cm mniej w pasie - 10,1 cm mniej w tali
GRATULUJE SERDECZNIE odwagi, determinacji i wytrwałości. Było warto dziś wygląda i czuję się PERFEKCYJNIE.
JEST PANI NIESAMOWITA !


