mgr inż. Marta Ciapczyńska
Gabinet Premium

Opinie pacjentów

Szukając dietetyka dla mojej córki trafiłam na Panią Martę i czytając opinie od razu się do Niej przekonałam. Jestem pewna, że jest to odpowiednia osoba na właściwym miejscu! Pełna zrozumienia, bardzo sympatyczna i ciepła osoba wyróżniająca się ogromną empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze służy pomocą i ma dla nas czas, co jest bardzo ważne i tak naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach... Efekty diety są naprawdę świetne a sama dieta smaczna i idealnie dopasowana do preferencji mojego dziecka. Córka ...

Mama Martyny

Poznaj inną historię

"Ojej Jadzia a gdzie reszta Ciebie ? Świetnie wyglądasz"- mówią koleżanki które spotykam -10,7 kg

Kobieta z wiekiem staje się piękniejsza ..... Nauczyłam się doceniać każdy dzień, kiedy stałam się dojrzałą kobietą. A stałam się nią kiedy sama zaczełam wyznaczać sobie cele, a nie przyjmować biernie co przyniesie los.

czytaj więcej

19,4kg w 7 miesięcy! Brawo Pani Natalio! :)

  • p. Natalia, 32l.
  • 19,4kg w 7 miesięcy
  • Kobieta

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć! "

Tym razem historię zacznę od końca i spektakularnych wyników jakie w zaledwie 7 miesięcy osiągnęła Pani Natalia:

-biodra -20 cm!!!

-pas -14,2 cm!!!

-talia -13 cm!!!

-udo -4,5 cm!!!

i oczywiście MINUS 19,4kg MNIEJ NA WADZE!

WOW !!!

Dzielna mama trójki dzieci która mimo bardzo wielu obowiązków postanowiła zawalczyć o siebie. Zawsze dba o wszystkich dookoła a teraz nadszedł czas zawalczyć o siebie. Nie było łatwo ponieważ Pani Natalia ma stwierdzoną insulinooporność co było nie lada wyzwaniem przy układaniu diety jednak i ja i Pani Natalia świetnie sobie z tym poradziłyśmy :) Ja dopasowałam się do potrzeb Pani Natalii aby dieta była prosta i szybka a zarazem dopasowana pod insulinooporność a Pani Natalia dzielnie codziennie walczyła aby realizować jadłospis oraz zadania kontrolne i poszło jej to naprawdę świetnie jak widać powyżej :) Więc Pani Natalia jest idealnym przykładem że nawet tak trudna jednostka chorobowa jaką jest INSULINOOPORNOść nie stanie na przeszkodzie i uda się spełnić każdy zamierzony cel!

Gratuluję Pani Natalio i trzymam mocno za Panią kciuki :)

POKAŻ
Marta Ciapczyńska - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ